Palmaresul loturilor nationale

Top

Lotul de Seniori Masculin

 
Campionatul European 2017
15-20 noiembrie Izvorani, Romania
Rezultate obtinute:
LOCUL III - simplu: Purice Florin, Vornicu Razvan
LOCUL I - dublu: Purice Florin, Pauna Razvan, Purice Szel Lucian, Stoenica Marius
LOCUL I - triplu: Pauna Razvan, Purice Szel-Lucian, Stoenica Marius, Petrescu Lorin, Jecu Sebastian, Carstea Adrian
  Antrenor: Sabino Da Luz Tavares
 
Campionatul Mondial 2016
13-19 noiembrie Nicosia, Cipru 
Rezultate obtinute:
LOCUL I - simplu: Purice Florin, Vornicu Razvan
LOCUL I - dublu: Purice Florin, Pauna Razvan, Purice Szel Lucian, Stoenica Marius
LOCUL I - triplu: Pauna Razvan, Purice Szel Lucian, Stoenica Marius, Petrescu Lorin, Carstea Adrian, Pintea Ovidiu
  Antrenor: Sabino Da Luz Tavares
 
Campionatul European 2015
18-22 noiembrie Targoviste, Romania
Rezultate obtinute:
LOCUL I - simplu: Purice Florin, Purice Szel Lucian 
LOCUL I - dublu: Purice Florin, Pauna Razvan, Purice Szel Lucian, Stoenica Marius
LOCUL I - triplu: Pauna Razvan, Stoenica Marius, Petrescu Lorin, Purice Szel-Lucian, Dascalu Tiberiu, Gherghel Adrian
   Antrenor: Sabino Da Luz Tavares
 
Campionatul Mondial 2014
18-24 octombrie Nicosia,Cipru
Rezultate obtinute:
LOCUL I simplu Purice Florin
LOCUL I dublu Purice Florin, Pauna Razvan, Purice Lucian, Stoenica Marius
LOCUL II triplu Purice Florin, Purice Lucian, Stoenica Marius, Petrescu Lorin, Dascalu Tiberiu, Gherghel Adrian
  Antrenor: Sabino Da Luz Tavares
 
Campionatul European 2013
11-15 decembrie Istanbul,Turcia
Rezultate obtinute:
LOCUL I simplu Purice Florin
LOCUL I dublu Purice Florin, Pauna Razvan, Purice Lucian, Seler Adrian
LOCUL I triplu Purice Florin, Pauna Razvan, Balan Alin, Seler Adrian, Petrescu Lorin, Bizghidreanu Dragos
  Antrenor: Sabino Da Luz Tavares
 
Campionatul Mondial 2012
12-16 decembrie Harkany, Ungaria
Rezultate obtinute:
LOCUL I simplu Bobis Georgel
LOCUL I dublu Bobis Georgel, Purice Florin, Pauna Razvan, Seler Adrian
LOCUL I triplu Bobis Georgel, Purice Florin, Balan Alin, Pauna Razvan, Palyanos Zoltan, Seler Adrian
  Antrenori: Sabino Da Luz Tavares Sasarman Daniel Sorean Vasile
 
Campionatul European 2011
21-24 noiembrie Nicosia, Cipru
Rezultate obtinute:
LOCUL I simplu Bobis Georgel
LOCUL I dublu Bobis Georgel, Purice Florin, Balan Alin, Purice Lucian
LOCUL II triplu Bobis Georgel, Purice Florin, Balan Alin, Acs Krisztian, Palyanos Zoltan, Seler Adrian
  Antrenori: Sabino Da Luz Tavares Sasarman Daniel Sorean Vasile
 
Campionatul Mondial 2010
22-24 octombrie Istanbul, Turcia
Rezultate obtinute:
LOCUL I simplu Bobis Georgel
LOCUL I dublu Bobis Georgel, Purice Florin, Acs Krisztian, Pauna Razvan
LOCUL II triplu Bobis Georgel, Purice Florin, Acs Krisztian, Pauna Razvan, Palyanos Zoltan, Seler Adrian
  Antrenori: Sabino Da Luz Tavares Sasarman Daniel Sorean Vasile
 
Campionatul European 2009
13-15 noiembrie Istanbul, Turcia
Rezultate obtinute:
LOCUL II simplu Bobis Georgel
LOCUL III dublu Bobis Georgel, Purice Florin, Acs Krisztian, Pauna Razvan
LOCUL V triplu Purice Florin, Acs Krisztian, Pauna Razvan, Palyanos Zoltan, Balan Alin, Seler Adrian
  Antrenori: Sabino Da Luz Tavares Sasarman Daniel Sorean Vasile
 
Campionatul Mondial 2008
26-28 noiembrie Nymburg, Cehia
Rezultate obtinute:
LOCUL I simplu Bobis Georgel
LOCUL II dublu Purice Florin, Pauna Razvan, Purice Lucian, Hanyecz Imre
LOCUL III dublu-cross Purice Florin, Bobis Georgel, Seler Adrian, Eparu Cristian
LOCUL IV triplu Pauna Razvan, Purice Lucian, Seler Adrian, Hanyecz Imre, Palyanos Zoltan, Iuga Horea Dorel
  Antrenori: Sabino Da Luz Tavares Sasarman Daniel Sorean Vasile
 
Campionatul European 2007
16-18 noiembrie Trencin, Slovacia
Rezultate obtinute:
LOCUL V simplu Purice Florin
LOCUL III dublu Purice Florin, Purice Lucian, Eparu Cristian
LOCUL III dublu-cross Purice Florin, Purice Lucian, Eparu Cristian
LOCUL III triplu Onutu Catalin, Iuga Horea Dorel, Pauna Razvan, Eparu Cristian, Purice Lucian
  Antrenori: Sabino Da Luz Tavares Sasarman Daniel Sorean Vasile
 
Campionatul Mondial 2006
24-26 noiembrie Oradea, Romania
Rezultate obtinute:
LOCUL I simplu Bobis Georgel
LOCUL I dublu Purice Florin, Bobis Georgel, Hanyecz Imre
LOCUL II dublu-cross Purice Florin, Seler Adrian, Eparu Cristian
LOCUL III triplu Bobis Georgel, Hanyecz Imre, Palyanos Zoltan, Pauna Razvan, Seler Adrian
  Antrenori: Sabino Da Luz Tavares Sasarman Daniel Sorean Vasile
 
Campionatul European 2005
21-23 octombrie Oradea, Romania
Rezultate obtinute:
LOCUL V simplu Bobis Georgel
LOCUL III dublu Purice Florin, Bobis Georgel, Hanyecz Imre
LOCUL I dublu-cross Purice Florin, Seler Adrian, Eparu Cristian
LOCUL II triplu Purice Florin, Seler Adrian, Bobis Georgel , Palyanos Zoltan, Hanyecz Imre
  Antrenori: Sabino Da Luz Tavares Sasarman Daniel Sorean Vasile
 
Campionatul Mondial 2004
28-31 octombrie Prostejov, Cehia
Rezultate obtinute
LOCUL V simplu Purice Florin
LOCUL III dublu Purice Florin, Bobis Georgel, Hanyecz Imre
LOCUL I dublu-cross Eparu Cristian, Ivancu Cristian
LOCUL II triplu Ivancu Cristian,Bobis Georgel, Seler Adrian, Tabarcea Petre, Palyanos Zoltan
  Antrenori: Sabino Da Luz Tavares Sasarman Daniel Sorean Vasile
 
Campionatul Mondial 2002
01-04 decembrie Szombathely, Ungaria
Rezultate obtinute
LOCUL III simplu Purice Florin
LOCUL III dublu Purice Florin, Bobis Georgel, Eparu Cristian
LOCUL III triplu Ivancu Cristian, Seler Adrian, Tabarcea Petre, Georgel Bobis, Halastoan Daniel
  Antrenori: Sabino Da Luz Tavares, Sasarman Daniel
 

Lotul de Senioare Feminin


Campionatul European 2017
15-20 noiembrie Izvorani Romania
Rezultate obtinute
LOCUL I simplu    Gherghel Anamaria, Chiar Florina
LOCUL I dublu     Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Rizescu Ana-Maria, Paraschiv Paula
LOCUL I triplu      Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Rizescu Ana-Maria, Paraschiv Paula, Sagau Monica, Lica Mariana      
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Dina Ionut  


Campionatul Mondial 2016
13-19 noiembrie Nicosia Cipru 
Rezultate obtinute
LOCUL I simplu    Gherghel Anamaria, Chiar Florina
LOCUL I dublu     Gherghel Anamaria, Chiar Florina, 
Rizescu Ana-Maria, Paraschiv Paula,
LOCUL I triplu      Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Rizescu Ana-Maria, Paraschiv Paula, Bivolaru Letitia, Lica Mariana
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Dina Ionut 


Campionatul European 2015
18-22 noiembrie Targoviste Romania
Rezultate obtinute
LOCUL I simplu    Gherghel Anamaria, Chiar Florina
LOCUL I dublu     Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Rizescu Ana-Maria, Paraschiv Paula
LOCUL I triplu      Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Rizescu Ana-Maria, Paraschiv Paula, Bivolaru Letitia, Lica Mariana      
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Dina Ionut  


Campionatul Mondial 2014
18-25 oct Nicosia Cipru 
Rezultate obtinute
LOCUL I simplu    Gherghel Anamaria, Chiar Florina
LOCUL I dublu     Gherghel Anamaria, Chiar Florina, 
Rizescu Ana-Maria, Petricas Alexandra
LOCUL I triplu      Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Rizescu Ana-Maria, Paraschiv Paula, Bivolaru Letitia, Petricas Alexandra
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Dina Ionut  


Campionatul European 2013
11-15 dec Istanbul Turcia
Rezultate obtinute
LOCUL I simplu    Gherghel Anamaria
LOCUL I dublu     Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Rizescu Ana-Maria, Paraschiv Paula
LOCUL I triplu      Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Rizescu Ana-Maria, Paraschiv Paula, Bivolaru Letitia, Brasoveanu Gianina       
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Dina Ionut  


Campionatul Mondial 2012
12-16 dec Harkany Ungaria
Rezultate obtinute
LOCUL I simplu    Gherghel Anamaria
LOCUL I dublu     Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Sagau Monica, Mesesan Alina
LOCUL I triplu      Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Sagau Monica, Mesesan Alina, Rizescu Ana-Maria, Paraschiv Paula       
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Purice Florin
                          Dina Ionut  
 

Campionatul European 2011
21-24 nov Nicosia Cipru
Rezultate obtinute
LOCUL I simplu    Gherghel Anamaria
LOCUL I dublu     Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Pauna Dorina, Sagau Monica
LOCUL I triplu      Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Pauna Dorina, Sagau Monica, Mesesan Alina       
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Purice Florin
                          Dina Ionut  


Campionatul Mondial 2010
22-24 oct Istanbul Turcia

Rezultate obtinute

LOCUL II  simplu     Gherghel Anamaria 
LOCUL I   dublu      Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Vizitiu Elizaveta, Sagau Monica 
LOCUL I   triplu       Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Cosa Oana, Sagau Monica, Morar Alexandra  
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Purice Florin
                          Dina Ionut  

 

Campionatul European 2009
23-25 oct Oradea Romania

Rezultate obtinute
LOCUL III   simplu      Gherghel Anamaria 
LOCUL III   dublu       Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Vizitiu Paula, Bivolaru Letitia  
LOCUL II    triplu        Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Vizitiu Paula, Bivolaru Letitia, Orosz Melinda, Pauna Dorina   
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                         Purice Florin
                         Dina Ionut  

 

Campionatul Mondial 2008
22-24 oct Prerov Cehia
Rezultate obtinute
LOCUL III  simplu      Pauna Dorina  
LOCUL III  dublu       Pauna Dorina, Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Vizitiu Paula
LOCUL III  triplu        Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Vizitiu Paula, Vizitiu Elizaveta,  Bivolaru Letitia, Orosz Melinda     
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares, Purice Florin
                         Dina Ionut      

 

Campionatul Mondial 2006
28-29 oct Opava Cehia
Rezultate obtinute
LOCUL III  simplu      Pauna Dorina  
LOCUL III  dublu       Chiar Florina, Todea Monica, Iacov Luminita
LOCUL III  triplu        Pauna Dorina, Todea Monica, Iacov Luminita, Gherghel Anamaria, Cosa Oana, Vizitiu Paula
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                           Purice Florin
                           Dina Ionut      

 

Campionatul Mondial 2004
17-21 nov Bucuresti Romania
Rezultate obtinute
LOCUL I    simplu      Pauna Dorina  
LOCUL III  dublu       Todea Monica, Iacov Luminita, Pavel Elena
LOCUL III  triplu        Pauna Dorina, Todea Monica, Iacov Luminita, Panca Otilia, Botoroanga Marilena
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                           Pauna Dorina
                           Purice Florin

 

Campionatul Mondial 2002
01-04 dec Szombathely Ungaria
Rezultate obtinute
LOCUL I    simplu      Pauna Dorina  
LOCUL III  dublu       Pauna Dorina, Todea Monica, Roman Adriana
LOCUL III  triplu        Todea Monica, Panca Otilia, Ilie Cornelia, Tavares Da Luz Francoise
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Pauna Dorina

 


Lotul de Juniori


Campionatul European 2017
15-20 noiembrie Izvorani Romania

Rezultate obtinute

LOCUL I  simplu    Lica David, Pufu Darius
LOCUL I   dublu    Lica David, Pufu Darius, Molea Razvan, Pobirci Raul
LOCUL I   triplu      Lica David, Pufu Darius, Molea Razvan, Pobirci Raul, Dragan Razvan, Gurguianu Robert  
    Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                         Pauna Dorina

 

Campionatul Mondial 2016
13-19 noiembrie Nicosia Cipru

Rezultate obtinute
LOCUL I   simplu     Lica David, Pufu Darius
LOCUL I   dublu      Lica David, Pufu Darius, Popovici Daniel, Molea Razvan
LOCUL I   triplu       Lica David, Pufu Darius, Popovici Daniel, Molea Razvan 
    Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                         Pauna Dorina

 

Campionatul European 2015
18-22 noiembrie Targoviste Romania

Rezultate obtinute

LOCUL I  simplu    Varo Norbert, Lica David
LOCUL I   dublu      Varo Norbert, Popovici Daniel, Lica David, Pufu Darius
LOCUL I   triplu       Varo Norbert, Popovici Daniel, Lica David, Pufu Darius, Croitoru Ionut, Pobirci Raul  
    Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                         Pauna Dorina

 

Campionatul Mondial 2014
18-24 oct Nicosia Cipru 

Rezultate obtinute
LOCUL I   simplu     Varo Norbert, Vornicu Razvan
LOCUL I   dublu      Varo Norbert, Vornicu Razvan, Bica Ionut, Popovici Daniel
LOCUL I   triplu       Varo Norbert, Vornicu Razvan, Bica Ionut, Deto Vlad, Pitigoi Titi, Lica David  
    Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                         Pauna Dorina 

 

Campionatul European 2013
11-15 dec Istanbul Turcia

Rezultate obtinute
LOCUL II   simplu    Stoenica Marius 
LOCUL I   dublu      Stoenica Marius, Vornicu Razvan, Popovici Daniel, Csosz Krisztian
LOCUL I   triplu       Stoenica Marius, Vornicu Razvan, Popovici Daniel, Csosz Krisztian, David Kelemen  
    Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                         Pauna Dorina 

 

Campionatul Mondial 2012
12-16 dec Harkany Ungaria

Rezultate obtinute
LOCUL I   simplu     Sorean Alex 
LOCUL I   dublu      Sorean Alex, Stoenica Marius, Bodi Marc, Csosz Bela-Krisztian
LOCUL I   triplu       Sorean Alex, Stoenica Marius, Bodi Marc, Csosz Bela-Krisztian, Ilyes Gergo-Ferencz, Nagy Darius-Nicolae  
    Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                         Bobis Georgel
                         Pauna Dorina 

 

Campionatul Mondial 2010
22-24 oct Istanbul Turcia

Rezultate obtinute
LOCUL I   simplu     Sorean Alex 
LOCUL I   dublu      Turbatu Alexandru, Stoenica Marius, Cretu Nelu, Cretu Paul
LOCUL I   triplu       Turbatu Alexandru, Stoenica Marius, Bolosin Petrisor, Sorean Alex, Sorean Vasile-Laurentiu, Molnar Gyula  
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Bobis Georgel
                          Gradinaru Gheorghe  

 

Campionatul European 2009
23-25 oct Oradea Romania
Rezultate obtinute
LOCUL I     simplu     Acs Krizstian 
LOCUL I     dublu      Acs Krizstian, Turbatu Alexandru, Dume Georgel, Antal Gabriel
LOCUL III   triplu       Acs Krizstian, Turbatu Alexandru, Sorean Alex, Sorean Vasile-Laurentiu, Stoenica Marius, Gherghel Adrian  
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                           Bobis Georgel
                           Gradinaru Gheorghe  

 

Campionatul Mondial 2008
22-24 oct Prerov Cehia
Rezultate obtinute
LOCUL I     simplu     Acs Krizstian 
LOCUL IV  dublu       Acs Krizstian, Turbatu Alexandru, Bagosi Istvan, Gogoi Andrei
LOCUL III   triplu       Acs Krizstian, Turbatu Alexandru, Sorean Vasile-Laurentiu , Bolosin Petrisor, Bota Andrei Ionut, Gherghel Adrian
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                           Bobis Georgel
                           Gradinaru Gheorghe      

 

Campionatul Mondial 2006
28-29 oct Opava Cehia
Rezultate obtinute
LOCUL III  simplu      Purice Lucian  
LOCUL III  dublu       Purice Lucian, Ungureanu Razvan, Acs Krizstian
LOCUL III  triplu        Purice Lucian, Ungureanu Razvan, Acs Krizstian, Olteanu Dorin, Balazs Alin, Balan Alin 
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Sorean Vasile      

 

Campionatul Mondial 2004
17-21 nov Bucuresti Romania
Rezultate obtinute
LOCUL II    simplu     Kiss Robert  
LOCUL III   dublu      Kiss Robert, Kovacs Cristian, Pauna Razvan
LOCUL III   triplu       Kiss Robert, Karancsi Tibor, Pauna Razvan, Purice Lucian, Buliga Florin, Ungureanu Razvan
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Sorean Vasile
                               

Campionatul Mondial 2002
01-04 dec Szombathely Ungaria
Rezultate obtinute
LOCUL IV    simplu     Kiss Robert  
LOCUL VI    dublu      Kiss Robert, Kovacs Cristian,  Karancsi Tibor 
LOCUL V     triplu       Kiss Robert, Kovacs Cristian,  Karancsi Tibor 
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Sorean Vasile 
                          

 


Lotul de Seniori Mixt

 

Campionatul European 2017
15-20 noiembrie Izvorani Romania
Rezultate obtinute
LOCUL I dublu    Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Purice Florin, Stoenica Marius
LOCUL I triplu     Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Rizescu Ana-Maria, Purice Szel Lucian, Stoica Claudiu, Carstea Adrian
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Pauna Dorina


Campionatul Mondial 2016
13-19 oct Nicosia Cipru
Rezultate obtinute
LOCUL I dublu    Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Purice Florin, Jecu Sebastian
LOCUL I triplu     Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Rizescu Ana-Maria, Purice Florin, Ilinca Nicusor, Purice Szel Lucian
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Pauna Dorina  


Campionatul European 2015
18-22 noiembrie Targoviste Romania
Rezultate obtinute
LOCUL I dublu    Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Purice Florin, Carstea Adrian
LOCUL I triplu     Gherghel Anamaria, Chiar Florina, Delcioiu Beatrice, Purice Florin, Ilinca Nicusor, Purice Szel Lucian
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Pauna Dorina  


Campionatul Mondial 2014
18-25 oct Nicosia Cipru
Rezultate obtinute
LOCUL I dublu    Gherghel Ana Maria, Chiar Florina, Purice Florin, Purice Lucian
LOCUL I triplu     Gherghel Ana Maria, Chiar Florina, Lica Maria, Purice Florin, Pauna Razvan, Purice Lucian
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Pauna Dorina  


Campionatul European 2013
11-15 dec Istanbul Turcia
Rezultate obtinute
LOCUL I dublu    Gherghel Ana Maria, Chiar Florina, Purice Florin, Purice Lucian
LOCUL I triplu     Gherghel Ana Maria, Chiar Florina, Brasoveanu Gianina, Purice Florin, Pauna Razvan, Purice Lucian
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Pauna Dorina  


Campionatul Mondial 2012
12-16 dec Harkany Ungaria
Rezultate obtinute
LOCUL I dublu    Gherghel Ana Maria, Chiar Florina, Bobis Georgel, Purice Florin
LOCUL I triplu     Gherghel Ana Maria, Chiar Florina, Sagau Monica, Bobis Georgel, Purice Florin, Pauna Razvan
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Sasarman Daniel
                          Pauna Dorina  



Lotul de U21 Mixt

 

Campionatul European 2017
15-20 noiembrie Izvorani Romania
Rezultate obtinute
LOCUL I dublu    Lica Mariana, Paraschiv Paula, Varo Norbert, Popovici Daniel
LOCUL I triplu     Lica Mariana, Paraschiv Paula, Varo Norbert, Popovici Daniel, Vornicu Razvan 
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Pauna Dorina


Campionatul Mondial 2016
13-19 oct Nicosia Cipru

Rezultate obtinute
LOCUL I dublu    Lica Mariana, Paraschiv Paula, Stoenica Marius, Varo Norbert
LOCUL I triplu     Lica Mariana, Paraschiv Paula, Stoenica Marius, Varo Norbert, 
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Pauna Dorina  


Campionatul European 2015
18-22 noiembrie Targoviste Romania
Rezultate obtinute
LOCUL I dublu    Lica Mariana, Paraschiv Paula, Stoenica Marius, Bica Ionut
LOCUL I triplu     Lica Mariana, Paraschiv Paula, Chenescu Denisa, Stoenica Marius, Vornicu Razvan, Varo Norbert
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Pauna Dorina  


Campionatul Mondial 2014
18-25 oct Nicosia Cipru
Rezultate obtinute
LOCUL I dublu    Gherghel Anamaria, Rizescu Ana-Maria, Stoenica Marius, Bica Ionut,
LOCUL I triplu     Gherghel Anamaria, Rizescu Ana-Maria, Paraschiv Paula, Stoenica Marius, Vornicu Razvan, Varo Norbert
     Antrenori:    Sabino Da Luz Tavares
                          Pauna Dorina