Clasamente

Etapa 4 - seniori, 27.05.2022
Targu Mures
Sala de Sport LPS, ora 9:00
1 CSM Slatina 243
2 C.S. UNEFS Bucuresti 233
3 C.S. Pro Activ Targoviste 212
4 CSU ASE Bucuresti 203
5 CS Comexim R. Lupeni 199
6 CS Gombos M.A. Tg. Mures 195
7 CSM Alexandria 177
8 CS Chimia Rm. Valcea 168
9 CS Tengo Salonta 161
10 CSU Ploiesti 146
11 CS F.T. Razvan Cluj 111
12 CS Cobra Topaz Bucuresti 76
13 CS Nord-Vest Cluj 39
14 CS Shinto Wado Bucuresti 18
Etapa 5 - fete si juniori, 11.09.2020
Lupeni
1 CS Comexim R. Lupeni 104
2 CSM Alexandria 97
3 CS Tengo Salonta 45
4 CS Gombos M.A. Tg. Mures 39
Etapa 5 - fete si juniori, 11.09.2020
Lupeni
1 CS Comexim R. Lupeni 119
2 CSM Alexandria 109
3 CS Tengo Salonta 65
4 CS Nord-Vest Cluj 57
5 CS Gombos M.A. Tg. Mures 39
6 CS F.T. Razvan Cluj 18
Etapa 5 - fete si juniori, 11.09.2020
Lupeni
1 CS Nord-Vest Cluj 147
2 CSM Alexandria 142
3 CS Comexim R. Lupeni 137
4 CS Gombos M.A. Tg. Mures 73
5 CS Comexim R. Lupeni 2 71
6 CS Tengo Salonta 60
7 CS F.T. Razvan Cluj 36
Etapa 4, 04.06.2021
Bucuresti
Sala de sport UNEFS, ora 09:00
1 CSM Slatina 2 141

Albume foto

05.12.2017

Campionat European 2017- Izvorani

Campionat European 2017- Izvorani

06.07.2017

Cantonament MAMAIA 2017

Cantonament MAMAIA 2017

05.07.2017

Cupa României BOROMIR 2017

Cupa României BOROMIR 2017

09.05.2017

Cupa Veteranilor Franta

Cupa Veteranilor Franta 2017

06.11.2016

Cantonament Izvorani 2016

Cantonament Izvorani 2016

07.07.2016

Cantonament MAMAIA iulie 2016

Cantonament MAMAIA iulie 2016

24.11.2015

EUROPEAN CHAMPIONSHIP TARGOVISTE 2015

EUROPEAN CHAMPIONSHIP TARGOVISTE 2015

07.07.2015

CUPA ROMANIEI BOROMIR 2015

Cantonament MAMAIA Iulie 2015

17.05.2015

Preselectii Nr.3 Juniori II - Tg.Mures

Preselectii Nr.3 Juniori II - Tg.Mures

17.05.2015

Preselectii Nr.2 Juniori II si Etapa de C.N Juniori I si II

Preselectii Nr.2 Juniori II si Etapa a II-a de C.N Juniori I si II - Cluj-Napoca

17.05.2015

Etapa a IV-a C.N Masculin Tg.Mures

Etapa a IV-a C.N Masculin Tg.Mures

07.05.2015

Etapa de Campionat Senioare Feminin, Juniori I si Preselectii Juniori II Alexandria

Etapa de Campionat Senioare Feminin, Juniori I si Preselectia Nr.1 Juniori II Alexandria