Clasamente

Etapa 4 - zona A, 28.05.2021
Sighisoara
Sala sporturilor, ora 09:00
1 CS Comexim R. Lupeni 142
2 CS Gombos M.A. Tg. Mures 127
3 CS Victory Cluj-Napoca 101
4 CS F.T. Razvan Cluj 99
5 CS Chimia Rm. Valcea 93
6 CS Nord-Vest Cluj 0
Etapa 5 - fete si juniori, 11.09.2020
Lupeni
1 CS Comexim R. Lupeni 104
2 CSM Alexandria 97
3 CS Gombos M.A. Tg. Mures 39
4 CS Victory Cluj-Napoca 0
Etapa 5 - fete si juniori, 11.09.2020
Lupeni
1 CS Comexim R. Lupeni 119
2 CSM Alexandria 109
3 CS Nord-Vest Cluj 57
4 CS Gombos M.A. Tg. Mures 39
5 CS F.T. Razvan Cluj 18
Etapa 5 - fete si juniori, 11.09.2020
Lupeni
1 CS Nord-Vest Cluj 147
2 CSM Alexandria 142
3 CS Comexim R. Lupeni 137
4 CS Gombos M.A. Tg. Mures 73
5 CS Comexim R. Lupeni 2 71
6 CS F.T. Razvan Cluj 36
Etapa 4, 04.06.2021
Bucuresti
Sala de sport UNEFS, ora 09:00
1 CSM Slatina 2 141
2 C.S. UNEFS Bucuresti 133
3 C.S. Pro Activ Targoviste 129
4 CSU ASE Bucuresti 121
5 CSM Alexandria 116
6 CSU Ploiesti 87
7 CS Athletic Slatina 75
8 CSM Slatina 1 29

Albume foto

05.12.2017

Campionat European 2017- Izvorani

Campionat European 2017- Izvorani

06.07.2017

Cantonament MAMAIA 2017

Cantonament MAMAIA 2017

05.07.2017

Cupa României BOROMIR 2017

Cupa României BOROMIR 2017

09.05.2017

Cupa Veteranilor Franta

Cupa Veteranilor Franta 2017

06.11.2016

Cantonament Izvorani 2016

Cantonament Izvorani 2016

07.07.2016

Cantonament MAMAIA iulie 2016

Cantonament MAMAIA iulie 2016

24.11.2015

EUROPEAN CHAMPIONSHIP TARGOVISTE 2015

EUROPEAN CHAMPIONSHIP TARGOVISTE 2015

07.07.2015

CUPA ROMANIEI BOROMIR 2015

Cantonament MAMAIA Iulie 2015

17.05.2015

Preselectii Nr.3 Juniori II - Tg.Mures

Preselectii Nr.3 Juniori II - Tg.Mures

17.05.2015

Preselectii Nr.2 Juniori II si Etapa de C.N Juniori I si II

Preselectii Nr.2 Juniori II si Etapa a II-a de C.N Juniori I si II - Cluj-Napoca

17.05.2015

Etapa a IV-a C.N Masculin Tg.Mures

Etapa a IV-a C.N Masculin Tg.Mures

07.05.2015

Etapa de Campionat Senioare Feminin, Juniori I si Preselectii Juniori II Alexandria

Etapa de Campionat Senioare Feminin, Juniori I si Preselectia Nr.1 Juniori II Alexandria