Ratings

Etapa 1 - zona A, 12.03.2021
Targu Mures
Liceul cu Program Sportiv, ora 09:00
1 CS Comexim R. Lupeni 33
2 CS Victory Cluj-Napoca 32
3 CS Gombos M.A. Tg. Mures 30
4 CS F.T. Razvan Cluj 13
5 CS Chimia Rm. Valcea 12
6 CS Nord-Vest Cluj 0
Etapa 5 - fete si juniori, 11.09.2020
Lupeni
1 CS Comexim R. Lupeni 104
2 CSM Alexandria 97
3 CS Gombos M.A. Tg. Mures 39
4 CS Victory Cluj-Napoca 0
Etapa 5 - fete si juniori, 11.09.2020
Lupeni
1 CS Comexim R. Lupeni 119
2 CSM Alexandria 109
3 CS Nord-Vest Cluj 57
4 CS Gombos M.A. Tg. Mures 39
5 CS F.T. Razvan Cluj 18
Etapa 5 - fete si juniori, 11.09.2020
Lupeni
1 CS Nord-Vest Cluj 147
2 CSM Alexandria 142
3 CS Comexim R. Lupeni 137
4 CS Gombos M.A. Tg. Mures 73
5 CS Comexim R. Lupeni 2 71
6 CS F.T. Razvan Cluj 36
Etapa 1 - zona B, 05.03.2021
Slatina
1 CSM Slatina 2 35
2 C.S. UNEFS Bucuresti 34
3 C.S. Pro Activ Targoviste 30
4 CSU ASE Bucuresti 29
5 CSM Alexandria 27
6 CS Athletic Slatina 12
7 CSU Ploiesti 12
8 CSM Slatina 1 0

Want to affiliate a club?

more...

Albume foto

05.12.2017

Campionat European 2017- Izvorani

Campionat European 2017- Izvorani

06.07.2017

Cantonament MAMAIA 2017

Cantonament MAMAIA 2017

05.07.2017

Cupa României BOROMIR 2017

Cupa României BOROMIR 2017

09.05.2017

Cupa Veteranilor Franta

Cupa Veteranilor Franta 2017

06.11.2016

Cantonament Izvorani 2016

Cantonament Izvorani 2016

07.07.2016

Cantonament MAMAIA iulie 2016

Cantonament MAMAIA iulie 2016

24.11.2015

EUROPEAN CHAMPIONSHIP TARGOVISTE 2015

EUROPEAN CHAMPIONSHIP TARGOVISTE 2015

07.07.2015

CUPA ROMANIEI BOROMIR 2015

Cantonament MAMAIA Iulie 2015

17.05.2015

Preselectii Nr.3 Juniori II - Tg.Mures

Preselectii Nr.3 Juniori II - Tg.Mures

17.05.2015

Preselectii Nr.2 Juniori II si Etapa de C.N Juniori I si II

Preselectii Nr.2 Juniori II si Etapa a II-a de C.N Juniori I si II - Cluj-Napoca

17.05.2015

Etapa a IV-a C.N Masculin Tg.Mures

Etapa a IV-a C.N Masculin Tg.Mures

07.05.2015

Etapa de Campionat Senioare Feminin, Juniori I si Preselectii Juniori II Alexandria

Etapa de Campionat Senioare Feminin, Juniori I si Preselectia Nr.1 Juniori II Alexandria